Vodičské kurzy ŽILINA

Záujemcov o základné vodičské kurzy prosíme, aby nám priniesli najneskôr do termínu otvorenia nového kurzu osobne, do kancelárie v Burianovej medzierke, vyplnenú "Prihlášku", lekárom potvrdenú "Žiadosť" a zálohu vo výške cca tretiny kurzovného.

Záujemcov o rozširujúce kurzy prosíme, aby prihlášku, žiadosť, zálohu a psychotest (v prípade skupín C, CE, D aj veľké A4 tlačivo "Psychotest", kt. dáva dopravný psychológ), priniesli výhradne LEN do kancelárie v Bánovej, z dôvodu evidencie žiadateľov pre Úrad práce.

Záujemcovia sú zaradení do kurzov podľa dátumu odovzdania prihlášky.

Otvorenie základného kurzu 03.02.2023 o 14:30 hod.

na skupiny A, B, T - Burianova medzierka 4, Žilina.

Otvorenie rozširujúcich kurzov čoskoro o 8:00 hod.

na skupiny A, C, D, T, BE, CE, DE - Oslobodenia 62, Žilina - Bánová.

(február plný - zbierame na nový termín)

 

Zaujala Vás naša ponuka?

Kontaktujte nás na našich pobočkách v Žiline, Martine, alebo Bytči.